Sibley 400 ProTech

Tootekood: Sibley400ProTech
Kaubamärk: Canvas Camp
Ühik: tk
Tarneaeg: Kontrolli enne ostu sooritamist saadavust e-posti teel (info@rippvoodi.ee) või telefonitsi 57570636.
Hind:
854,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Sibley 400 Pro Tech omadused:

Tegemist on Sibley 400 Pro mudeli täiustatud versiooniga, mis lisab Pro varustusele 360 kraadise ulatusega vaadet võimaldava võrkseina, mida saab vastavalt soovile vaheldumisi kasutada telgi kangasseinaga. Telgikangas on PVC põrandaga ühendatav tõmblukuga. Põranda servad on pööratud ca 10 cm ülespoole, et tagada kuiv telgipõrand ka märjemates tingimustes. Telgil on 4 võrgust akent ja integreeritud võrkuks. 

Spetsifikatsioon
Põranda pindala 12,5 m² 
Põranda diameeter 400 (4m)
Telgi kõrgus 250 cm 
Ukseava kõrgus 155 cm 
Max mahutavus 4
Kanga tüüp Pro (360 gr/m²)
Veepidavus 3500mm
Põrandamaterjal Pro (650 gr/m²)
Telgi kinnitus põranda külge Tõmblukk
Võrkuks Jah
Võrksein Jah
Maavaiad Heavy Duty
Sisetelgi võimalus Jah
Kogukaal 28.8 kg
Pakend (1) (cm) 102 x 34 x 34
Pakend (2) (cm) 100 x 16 x 12

 

Hooldus: Telkide katuseid tuleb regulaarselt (puulehtedest, tolmust, lindude väljaheidetest, lumest, jääst, jäitest jms) puhastada. Plekkide või hallituse puhastamiseks soovitame kasutada Ultramar šampooni või eriti raskelt eemaldatavate määrdumiste puhastamiseks kasutage Ultramar Power Cleaner’it. Mõlemad pesuained sisaldavad telgikangast kaitsvat ja hallituse vastaseid aineid. Peale telgi pesu tuleb telki töödelda impregneerimisvahendiga, milleks soovitame kasutada toodet Ultramar Protector Canvas (http://www.rippvoodi.ee/et/c/telgihooldus), mis taastab veepidavuse, hallituse- ning UV kaitse. Puhastus- ja kaitseprotseduuri tuleb läbi viia igal aastal, kuiva ilmaga, et tagada kaitseaine täielik kuivamine.

NB! Kuigi telgid on töödeldud vahenditega, mis kaitseb kangast hallituse ja vetikate vastu, ei ole kaitse absoluutne. Hallituse tekke ohu ja võimaluste vältimiseks/vähendamiseks on oluline telgis sees hoida kuiva kliimat, telki vajadusel kuivatades ja/või õhutades.  

 Videot sellest, kuidas telki püstitada, saad vaadata siit: https://www.rippvoodi.ee/et/n/sibley-telgi-pustitamise-juhendvideo

Sarnased tooted

Luksuslik ja vastupidav safaritelk Sibley

Tootekood: Sibley450ProTech ,   Tarneaeg: Kuni 7 tööpäeva. Kontrolli enne ostu sooritamist saadavust e-posti teel (info@rippvoodi.ee) või tele
980,88 €