SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

Sibley telgi lisakatus

Tootekood: Lisakatus
Kaubamärk: Canvas Camp
Ühik: tk
Tarneaeg: 7-10 päeva
Hind:
Al. 130,00 €

Parameetrid


* Vali katuse suurus vastavalt telgi suurusele

Kogus: - +
   - või -   

Telgi lisakatus on kasutatav nii telgi peal pakkumaks täiendavat kaitset telgi enda katusele või kasutamiseks täiesti eraldi varjualusena.  

Lisakatuse peamine funktsioon on telgikanga kaitse. Lisakatus kaitseb telgikangast mustuse, sademete ja UV kiirte otsese mõju eest, blokeerides ca 90% UV kiirtest. Seetõttu väheneb välistegurite mõju telgikangale ja telgikangas säilitab kauem oma algse struktuuri ja vastupidavuse. Lisakatust on lihtsam pesta ja ka vajadusel asendada, kui tervet telki. Seega tasub lisakatusesse tehtud investeering ennast kindlasti ära. Samuti aitab lisakatus mõnevõrra reguleerida telgi sisekliimat, tekitades kahe katusekihi vahele õhupuhvri e. isolatsioonikihi. Õhk teatavasti on hea soojusisolatsioon, hoides telgi suvel jahedama ja talvel soojema. Talvel aeglustab kahe kanga vaheline seisev õhk soojakadu telgist. 

Lisakatuse paigaldamiseks võite vajada lisakomplekti telgivaiu (ei sisaldu lisakatuse komplektis). Need tuleb soetada kas eraldi või valmistada ise. Kuidas kellelegi sobib.  Allpool on ära toodud lisavaiade arv vastavalt lisakatuse suurusele:

300: 13

400: 13

450: 14

500: 14

500DD: 16

Lisakatuse materjaliks on kerge ja vastupidav 70D nailon. Katus on masinpestav ja selle veepidavus on taastatav nailonile mõeldud impregneerimisvahenditega (näiteks Nixwax).

Lisakatuse eraldi kasutamiseks varjualusega on vajalik eraldi keskpost, mis tuleb soetada eraldi (vt: http://www.rippvoodi.ee/et/a/sibley-telgiraami-komplekt-9) või valmistada kohapeal saadaolevast materjalist. 

Sarnased tooted
Tootekood: InnerTentRomanDeluxe ,   Tarneaeg: kuni 7 päeva
160,00 €
Tootekood: SquareCanvasShelter
Al. 126,00 €
Tootekood: Connector ,   Tarneaeg: 7-10 päeva
175,00 €
Tootekood: Sisetelk500
154,00 €
Tootekood: Sisetelk500 1/4
124,00 €