Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

Veebipoe rippvoodi.ee isikuandmete vastutav kasutaja on HK Trade OÜ. Andmete vastutav töötleja ja hoidja on Shoproller OÜ.

Kliendi andmetest kogutakse järgmisi andmeid: Kliendi nimi ja kontaktandmed (elu- või asukoht, e-posti aadress, telefoninumber). 

HK Trade OÜ kasutab kliendiandmeid järgmistel eesmärkidel: 

   • tellimuse täitmiseks;
   • arve ja kauba saatmiseks;
   • kasutuskogemuse parendamiseks;
   • uudiskirja saatmiseks;
   • turunduslikel eesmärkidel;
  •  
   • Kogutud kliendiandmeid võidakse edastada seotud teenuste pakkujatele nagu näiteks pangad, transpordiettevõtted (Omniva, Itella Smartpost)

 

 • Isikuandmeid säilitatakse 7 aastat arvates konkreetsete isikuandmete kogumisest
 • Kogutud andmetega saab tutvuda ja neist nimekirja taotleda pöördudes e-poe administraatori poole, kes saadab taotlejale vajalikud andmed.

 

Küpsisepoliitika (cookie policy) 

* Hädavajalikud/kohustuslikud küpsised 

Need küpsised on hädavajalikud veebilehel ringi liikumise ja selle elementide kasutamise võimaldamiseks, näiteks veebilehe turvalistele aladele juurde pääsemiseks. Ilma nende küpsisteta ei ole teie nõutud teenuseid võimalik pakkuda. Need ei kogu külastaja isikut tuvastada võimaldavat teavet;

* Toimivusküpsised

Toimivusküpsised koguvad teavet külastajate veebilehe kasutamise viiside kohta, näiteks milliseid lehti külastajad kõige sagedamini külastavad ning kas veebilehed annavad neile veateateid. Need ei kogu külastaja isikut tuvastada võimaldavat teavet. Kogu nende kogutav teave on agregaatteave ning sellisena anonüümne. Seda kasutatakse ainult veebilehe töö parandamiseks;

* Funktsionaalsusküpsised

Need küpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta teie tehtud valikuid (nagu kasutajanimi, keel või piirkond, kus asute) ning pakkuda selle toel parandatud ja isikupärastatud funktsioone. Näiteks võib veebileht teile näidata kohalikku ilmateadet või liiklusuudiseid, salvestades selleks küpsises andmed piirkonna kohta, kus parasjagu asute. 

Funktsionaalsusküpsiseid võib kasutada ka selleks, et meelde jätta teksti suuruse, kirjatüübi ja veebilehtede muude kohandatavate elementide muudatusi. Neid võidakse kasutada ka teie palutud teenuste pakkumiseks, nagu video vaatamine või blogipostituse kommenteerimine. Küpsiste kogutav informatsioon võib olla anonüümne ning küpsised ei ole võimelised jälgima teiste veebilehtede lehitsemist.