CanvaCamp telkide tutvustus

20.03.2024
CanvaCamp telkide tutvustus

CanvasCamp telgid on, nagu nimigi ütleb, puuvillakangast valmistatud. tegemist on suurte nn safaritelkidega, mida tänapäeval kasutatakse valdavalt koduses majapidamises lisa majutuskoha loomiseks, aga ka  nn glampingu kohana. 

CanvasCamp telgi valmistamisel kasutatud 100% puuvillane kangas tagab loomuliku veekindluse ja hingavuse. Näiteks niiskusega puuvillakiud paisuvad ning tihe lõim ei lase vihmal sisse tungida ning vee pindpinevus välisküljel koos järsu katusekalde nurgaga võimaldab veel mööda katuse välispinda ära voolata. Seestpoolne niiskus pääseb siiski otse läbi kanga välja, hoides sisemise niiskuse madala. Siiski on oluline teada, et vaatamata puuvillakanga loomulikule niiskust juhtivale omadusele tuleks telki veepidavuse parendamiseks ning ka telgi eluea pikendamiseks vahetevahel puhastada ning impregneerida. Kuidas telki hooldada, selle kohta saad lugeda iga telgitoote kirjeldusest või ka siit

Iga telgi põhivarustusse kuuluvad aknad ja tuulutusavad, mis on kaetud võrguga, et hoida putukaid eemal, pakkudes ventilatsiooni ja õhuvoolu. Akendel on lukuga kaaned, mis võimaldavad kohandada soovitud ventilatsiooni ja privaatsuse taset. Iga aken on varustatud silmuskinnitustega, mis hoiavad katteid kenasti kinni, kui aknad on lahti keeratud. 

Kõik CanvasCampi telgid on kergesti kohandatavad kasutamiseks puuküttega telgiahjuga või kaminaga. Küttekeha õige paigutus sõltub selle suurusest, telgi suurusest ning küttekeha põlemisaurude väljumise kohast (küttekeha tagant või pealt). Küttekeha korstna läbiviimiseks telgikangast pakume lisavarustusena spetsiaalset korstna läbiviiku

NB!!! Puuvillakangast telgid ei ole mõeldud kasutamiseks lahtise tulega. Tuleohutuse eest vastutab kasutaja. Enne kaminasse tuletegemise alustamist kontrollige alati kohalikke tuleohutusalaseid reegleid ja piiranguid, kuna reeglid ja eeskirjad võivad sageli muutuda. CanvasCamp ega edasimüüjad ei vastuta inimeste või vara kahjude või vigastuste eest, mis on põhjustatud tule või tuleohtlike materjalide väärkasutamisest kangastelkides või selle ümbruses.