Tipii 600 Ultimate

Tootekood: Tipi600Ultimate
Kaubamärk: Canvas Camp
Ühik: tk
Tarneaeg: Kuni 7 tööpäeva
Hind:
1098,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Tipi 600 Ultimate idee põhineb traditsioonilisel põlisameerika püstkojatelgil e. tipiil. Telgi tipus on lahtine, kuid nö mütsiga suletav ava, millest saab välja viia näiteks telgikamina korstna ning nautida mõnusat ja hubast olemist telgis ka pakaselise talveilmaga. Täielikult veekindel põrand on nn vanni stiilis üleskeeratud servadega ja ühendub telgi kangaosaga tugeva tõmbluku abil. 

Kangas Classic (320 gr/m²)
Veepidavus 3000mm
Max mahutavus 12
Diameeter 600 
Põrandapind 28,25 m²
Põrand Classic (540 gr/m²)
Põranda kinnitus Zipper
Võrkuks Sewn In
Kõrgus 355 cm 
Maavaiad Classic
Kaal (kg / lbs) 38.1 kg
Pakend (1) (cm) 107x34x32

 

Hooldus: Telkide katuseid tuleb regulaarselt (puulehtedest, tolmust, lindude väljaheidetest, lumest, jääst, jäitest jms) puhastada. Plekkide või hallituse puhastamiseks soovitame kasutada Ultramar šampooni või eriti raskelt eemaldatavate määrdumiste puhastamiseks kasutage Ultramar Power Cleaner’it. Mõlemad pesuained sisaldavad telgikangast kaitsvat ja hallituse vastaseid aineid. Peale telgi pesu tuleb telki töödelda impregneerimisvahendiga, milleks soovitame kasutada toodet Ultramar Protector Canvas (http://www.rippvoodi.ee/et/c/telgihooldus), mis taastab veepidavuse, hallituse- ning UV kaitse. Puhastus- ja kaitseprotseduuri tuleb läbi viia igal aastal, kuiva ilmaga, et tagada kaitseaine täielik kuivamine. Uuena soetatud telgid omavad tehase impregneeringut, mistõttu üldjuhul esimesel kasutusaastal telki impregneerida vaja ei ole.

NB! Kuigi telgid on töödeldud vahenditega, mis kaitseb kangast hallituse ja vetikate vastu, ei ole kaitse absoluutne. Hallituse tekke ohu ja võimaluste vältimiseks/vähendamiseks on oluline telgis sees hoida kuiva kliimat, telki vajadusel kuivatades ja/või õhutades.  

 Videot sellest, kuidas telki püstitada, saad vaadata siit: https://www.rippvoodi.ee/et/n/sibley-telgi-pustitamise-juhendvideo

Sarnased tooted
Tootekood: Tipi500Ultimate ,   Tarneaeg: Kuni 7 tööpäeva
927,20 €
Kokku sobivad tooted
Tootekood: UltramarProtector ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi saadavust info@rippvoodi.ee või 57570636
61,00 €
Tootekood: Ultramarshampoo ,   Laoseis: Laos
21,35 €