Connector-katus

Tootekood: Connector
Kaubamärk: Canvas Camp
Ühik: tk
Tarneaeg: 7-10 päeva
Hind:
177,92 €
* Torude komplekt

Kogus: - +
   - või -   

Sibley Connector-katus on valmistatud vettjuhtivast ja hingavast Pro klassi kangast (360 gr/m2) ja katus võimaldab omavahel Sibley telkide ühendamist või ka lihtsalt vihma eest kaitstud "eeskoja" loomist telgi sissekäigu ette.   

Katus on saadaval nii koos kui ka ilma postideta (valik tuleb teha ostu sooritades). Postidega valik on varustatud kahe postiga: üks post kahe telgi ühendamiseks, kus katuse hari toetub kahe telgi vahele seatud postile ja teine reguleeritava pikkusega post kasutamiseks juhul, kui Connector-katus jääb täitma üksnes telgi ees oleva varikatuse rolli. Võib kasutada ka isevalmistatud poste. Connector katuse maapinda kinnitamiseks on vajalikud 4-5 kinnitusvaia, mida saab soetada eraldi. 

Katuse hooldamine toimub samamoodi, kui telgikangagi hooldamine e. katus tuleb kanga eluea säästmiseks hoida puhas lehtedest, linnu väljaheidetest jms orgaanilisest prahist, samuti tuleb katust sõltuvalt kasutustihedusst ja -oludest vähemalt korra hooaja jooksul täiendavalt töödelda impregneerimisvahendiga Ultramar Canvas Protector (saadaval meie e-poes). 

Mõõtmed 1.6x4.5m 
Värvus Desert Sand
Kuju ristkülik
Kaal (kg) 5.4 

 

Sarnased tooted
Tootekood: InnerTentRomanDeluxe ,   Tarneaeg: kuni 7 päeva
162,67 €
Tootekood: telgivai ,   Tarneaeg: 7-10 päeva
2,03 €
Tootekood: postivalgusti ,   Laoseis: Laos
24,40 €
Tootekood: Küünlalühter ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 7-10 päeva. Kontrolli enne ostu sooritamist saadavust info@rippvoodi.ee või telefonitsi 57570636
67,10 €
Tootekood: stange ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: Kuni 3 tööpäeva
24,40 €