Refuge Telk

Tootekood: Refuge
Kaubamärk: Canvas Camp
Ühik: tk
Hind:
Al. 2389,17 €

Parameetrid


* Suurus

Kogus: - +
   - või -   

* NB! Selle telgi hinnas ei sisaldu transpordikulusid. 

Refuge telgi puhul on tegemist varjualusega, mis on loodud pakkuma parimat kaitset igas keskkonnas ja ilmastikutingimustes kõigile, kes vajavad varjupaika. Telk on mõeldud kasutamiseks 4 hooaja baaslaagritena, meditsiinitelgina jms ostarbel. Refuge telk ühendab endas kaasaegse suure mahutavusega telkide tehnoloogia parimad disainielemendid: sõjaväetelkide vastupidava töökindluse, hädaabitelkide kohandatavuse ja kaubanduslike safaritelkide mugavuse. Saadaval on 2 suurust. 

Suure tihedusega vinüülpolüester materjalist telgi katus on veekindel (5000 mm), hallituskindel ja UV-kiirguse kindel. Nii telk kui põrand taluvad keemilisi desinfektsioonivahendeid ja sügavpuhastust. Tugev tsingitud terasraam on loodud taluma kuni 100 km/h (60 miili tunnis, 52 sõlme) tuult ja vastu pidama lumekoormusele 25 kg/m2 (5 naela ruutjala kohta) 6 tundi. Läbimõeldud disain ja funktsioonid võimaldavad telki kiiresti ja lihtsalt kohandada, et pakkuda mugavat peavarju erinevates keskkondades – alates lõikavast külmast ja lumistest oludest kuni palava kuumuse ja liivatormideni.

Refuge telke on võimalik omavahel ühendada otsapidi. Iga telk on ühesuguse kõrguse ja laiusega, ainus erinevus suuruste vahel on telgi pikkus, mis tähendab, et igas suuruses telke saab paigutada mis tahes järjekorras. Ühendatud telkidel võib seinad jätta paigale, et luua mitmetoaline pealisehitus, kuid võib seinad ka täielikult eemaldada, et luua avar vaheseinteta siseruum. Telgi pakend sisaldab kõiki iga telgi püstitamise jaoks vajalikke osi ja tööriistu. Iga pakend on standardse pikkuse ja laiusega, et hõlbustada transportimist. Telgi paigaldamine võtab väikese meeskonnaga aega 20–60 minutit. Pakend sisaldab telgi kokkupanemise juhiseid. 

Telgi aknad on varustatud 3-kihilise kaitsesüsteemiga, mis aitab telgi sisekliimat kiiresti ja lihtsalt kohaneda valitseva ilma ja keskkonnaga.Iga aken on varustatud vastupidava sääsekindla võrguga, mis tagab küllusliku valguse, värske õhu ja nähtavuse. Teine kiht on läbipaistev plastik (PVC), mis on abiks vihmasaju korral sademete telki pääsemise tõkestamiseks ilma vaateid takistamata ja/või töötab külma puhul isolatsioonikihina. 

Telgi PVC materjalist põrand tõuseb 10 cm (4 tolli) mööda külgseina üles kuni telgini, et pakkuda "vanni stiilis" kaitset isegi seisvas vees. Põranda saab kindlalt telgi külge kinnitada külgmiste avamispandlate abil või täielikult eemaldada.

 

Telgi spetsifikatsioon
Telgikangas Sünteetiline, vinüülpolüester
Veekestvus 5000mm
Telgi pikkus 7m / 12m
Laius 6m
Põranda kinnitus tõmblukuga Ei
Kaal (kg) 176kg - 347kg
 

 

Sarnased tooted
Tootekood: 700PTQD ,   Tarneaeg: Kuni 7 tööpäeva. Kontrolli enne ostu saadavust info@rippvoodi.ee või hel 57570636
2135,00 €