SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

Sibley 400 Pro

Tootekood: Sibley400Pro
Kaubamärk: Canvas Camp
Ühik: tk
Tarneaeg: Kontrolli enne ostu sooritamist saadavust e-posti teel (info@rippvoodi.ee) või telefonitsi 57570636.
Hind:
812,32 €
Kogus: - +
   - või -   

Sibley 400 Pro on oma seeria kõige väiksem telk, kuid siiski piisavalt suur, et mahutada kuni nelja inimest. Kõik Pro seeria telgid on valmistatud kõrgkvaliteetsest materjalist, et tagada pikem eluiga ja aastaringne kasutusvõimalus. Telgi materjal (Pro Canvas) on hingav, veekindel ja vastupidav hallitusele. Põrand on vanni stiilis ning soovi korral täielikult eemaldatav; küljeseinad on üleskeritavad. Kõik postid, nöörid ja vaiad on veelgi tugevamad.

Telk on ideaalne kahele (suure madratsiga/voodiga) kuni neljale (magamisalustega) matkajale.

Kõikidele Canvas Camp telkidele on võimalik soetada eraldi ahi vastavalt telgi tüübile ja mõõtmetele. Telk ei ole mõeldud lahtise tulega (lõke) kasutamiseks.

 

Spetsifikatsioon
Põrandapindala 12,5 m² 
Põranda diameter (cm) 400
Kõrgus 250 cm 
Ukse kõrgus 155 cm 
Mahutavus 4 inimest
Kanga tüüp Pro (360 gr/m²)
Veepidavus 3500 mm
Põranda materjal Pro (650 gr/m²)
Põrandakinnitus seinale tõmblukuga
Võrkuks Sisseõmmeldud
Võrksein Ei
Metallvaia tüüp Heavy Duty
sisetelgi võimalus Jah
Üldkaal (kg / lbs) 29 
Pakendi mõõtmed (1) (cm) 102x32x32

 

Hooldus: Telkide katuseid tuleb regulaarselt (puulehtedest, tolmust, lindude väljaheidetest, lumest, jääst, jäitest jms) puhastada. Plekkide või hallituse puhastamiseks soovitame kasutada Ultramar šampooni või eriti raskelt eemaldatavate määrdumiste puhastamiseks kasutage Ultramar Power Cleaner’it. Mõlemad pesuained sisaldavad telgikangast kaitsvat ja hallituse vastaseid aineid. Peale telgi pesu tuleb telki töödelda impregneerimisvahendiga, milleks soovitame kasutada toodet Ultramar Protector Canvas (http://www.rippvoodi.ee/et/c/telgihooldus), mis taastab veepidavuse, hallituse- ning UV kaitse. Puhastus- ja kaitseprotseduuri tuleb läbi viia igal aastal, kuiva ilmaga, et tagada kaitseaine täielik kuivamine.

NB! Kuigi telgid on töödeldud vahenditega, mis kaitseb kangast hallituse ja vetikate vastu, ei ole kaitse absoluutne. Hallituse tekke ohu ja võimaluste vältimiseks/vähendamiseks on oluline telgis sees hoida kuiva kliimat, telki vajadusel kuivatades ja/või õhutades.  

 

Sarnased tooted

Luksuslik ja vastupidav safaritelk Sibley

Tootekood: Sibley450ProTech ,   Tarneaeg: Kuni 7 tööpäeva. Kontrolli enne ostu sooritamist saadavust e-posti teel (info@rippvoodi.ee) või tele
981,08 €