Roman Deluxe

Tootekood: RomanDeluxe
Kaubamärk: Canvas Camp
Ühik: tk
Tarneaeg: Kuni 7 päeva
Hind:
866,20 €
Kogus: - +
   - või -   
Roman Deluxe on oma olemuselt sarnane Patrol Deluxe-ile, lihtsalt veidi väiksem ja vaid ühe keskpostiga. Oma suuruse kohta väga hea mahutavusega. Vanni stiilis põrand on õmblustega ühendatud seintega. Mõlemal pool telki asuvad suured uksed, mõlemal uksel on võrkaknad, mis ventileerivad telki. Telk on unikaalse kujuga, mis on samuti tuulekindel ning piisavalt ruumikas, et mahutada hõlpsasti kaheksat inimest täisvarustusega. Kangamaterjaliks on Classic kangas, mis on hingav ja keskmiselt vihmavett juhtiv. Veekindlust saab suurendada impregneerimisvahendiga Ultramar Canvas Protector (vt allpool kokkusobivad tooted).  

Telk sobib kahele kuni kaheksale kasutajale.

 

Spetsifikatsioonid
Põranda pindala 13.2 m²
Diameeter 3 m
Kõrgus 250 cm 
Pikkus 440 cm
Küljeseina kõrgus
40 cm 
Mahutavus kuni 8 inimest
Kangatüüp Classic Canvas (320 gr/m²)
Põranda materjal Tarp (180 gr/m²)
Põrandakinnitused Sisseõmmeldud
Värvus Helebeež
Sisetelgi võimalus Jah
Kaal  30 kg

 

Hooldus: Telkide katuseid tuleb regulaarselt (puulehtedest, tolmust, lindude väljaheidetest, lumest, jääst, jäitest jms) puhastada. Plekkide või hallituse puhastamiseks soovitame kasutada Ultramar šampooni või eriti raskelt eemaldatavate määrdumiste puhastamiseks kasutage Ultramar Power Cleaner’it. Mõlemad pesuained sisaldavad telgikangast kaitsvat ja hallituse vastaseid aineid. Peale telgi pesu tuleb telki töödelda impregneerimisvahendiga, milleks soovitame kasutada toodet Ultramar Protector Canvas (http://www.rippvoodi.ee/et/c/telgihooldus), mis taastab veepidavuse, hallituse- ning UV kaitse. Puhastus- ja kaitseprotseduuri tuleb läbi viia igal aastal, kuiva ilmaga, et tagada kaitseaine täielik kuivamine. Uuena soetatud telgid omavad tehase impregneeringut, mistõttu üldjuhul esimesel kasutusaastal telki impregneerida vaja ei ole.

NB! Kuigi telgid on töödeldud vahenditega, mis kaitseb kangast hallituse ja vetikate vastu, ei ole kaitse absoluutne. Hallituse tekke ohu ja võimaluste vältimiseks/vähendamiseks on oluline telgis sees hoida kuiva kliimat, telki vajadusel kuivatades ja/või õhutades.  

 

 

 

Sarnased tooted
Tootekood: PatrolDeluxe ,   Tarneaeg: kuni 7 päeva. Küsi saadavust.
793,00 €
Kokku sobivad tooted
Tootekood: InnerTentRomanDeluxe ,   Tarneaeg: kuni 7 päeva
162,67 €
Tootekood: UltramarProtector ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi saadavust info@rippvoodi.ee või 57570636
61,00 €
Tootekood: Ultramarshampoo ,   Laoseis: Laos
21,35 €
Tootekood: Exit Jack 45 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: Kuni 7 tööpäeva.
85,40 €