SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

DD rippvoodi-telk JUNGLE SuperLight

Tootekood: SL Jungle rent
Kaubamärk:
Ühik: Päev
Hind:
10,00 €

Parameetrid


* Rendi kestus

* Värvus

Kogus: - +
   - või -   

VideoVärvus: Oliivroheline
 
DD Hammocks i Super Light tootesarja kuuluv rippvoodi "Jungle" mitmefunktsionaalne ja innovatiivne kõik-ühes mudel sisaldab endas nii rippvoodi kui ka veekindla eemaldatava katusega skauttelgi (bivi) funktsiooni.

Komplekti kuuluvad: 2 x metallist kerged kinnituskarabiinid, 2 x rippvoodikaared, 2 x libisev riputusnöör, 2 x puule kinnitamise rihmad, 2 x elastiknöör, 1 x 3m "guyline"

Jungle rippvoodi põhjakiht on kahekordne, võimaldades sinna vahele sättida isolatsiooniks kas matkamatti või muid isolatsioonielemente. Põhi pole siiski veekindel, kuid põhja veekindluse saavutamiseks saab katusekihi sättida rippvoodi põhja alla.

Jungle hammock omab tõmblukkudega suletavat, kuid samas ka täielikult  eemaldatavat putukavõrku. Rippvoodi on võrreldes Travel ja basic Frontline mudelitega avaram.
 
Märkus: Jungle katus ei pruugi pakkuda täielikku vihmakaitset tugeva tormi ja külgtuulega sadava vihma puhul. sellisel juhul on soovitatav lisaks kasutada DD Varikatuste valikust lisavarikatust. Samuti ei paku Jungle rippvoodi katus varju muule alale väljapool hammocki mõõtsusid. Ehk siis, kui on soov ka varustust ja sööginurka vihma eest varjata, soovitame kasutada täismäädus varikatuseid (Tarp 3x3, Solo jne). 

Hammock Jungle komplektis sisaldub ka täielik "Whoopie Suspension System" väärtusega 42 EUR.
 
Ohutusnõuded: Enne rippvoodi kasutamist veendu, et rippvoodi kangas ja kinnitusnöörid oleksid terved ja kahjustusteta ning kinnitusnööride sõlmed piisavalt pingutatud ja püsivad. Väldi rippvoodi riputamist liiga lähedale maapinnale, samuti jälgi, et maapinnal rippvoodi põhja läheduses ei oleks tervaid esemeid (oksi, juurikaid, kände), mis võiksid kahjustada rippvoodi lina või selles viibijat. Ära jäta rippvoodisse väikeseid lapsi järelevalveta. Mittesoovitav kasutada alla 3 aastastel lastel.
 
Hooldus: Materjal säilitab oma parimad omadused temperatuurivahemikus +40...-15 C. Pesu: käsipesu.
Mõõdud ja kaal / kandevõime 2,7 x 1,4 m / 1520 g / 125 kg
Värvus Roheline - Olive Green
Sarnased tooted

Põrand Varanger püstkojale

Tootekood: Varanger 4-6 põrand rent
10,00 €

Põrand Varanger püstkojale

Tootekood: Varanger 8-10 põrand rent
15,00 €
Tootekood: Tarp 3x3 rent
5,00 €
Tootekood: Varanger 12-14 sisetelk rent
27,00 €

Põrand Varanger püstkojale

Tootekood: Varanger 12-14 põrand rent
20,00 €