SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

DD rippvoodi FRONTLINE MC

Tootekood: DDFRONTLINEMC
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-2 päeva
Hind:
79,00 €
* Värvus

Kogus: - +
   - või -   

"Frontline MC" mudel sisaldab endas nii rippvoodi kui ka skauttelgi (bivi) funktsiooni, kuid lisab tavamudeli omadustele kaitsevärvi pinnatöötluse. Rippvoodi põhi on kahekordne, mis võimaldab kahe põhjakihi vahele sättida magamismadratsi või selle puudumisel lehti, kuuseoksi vms pehmemat küljealust. Alumine kiht on hingavast, mitteveekindlast materjalist. Kihid kinnituvad teineteise külge velcroga ning tagab kihtide vahele asetatud magamismati paigalpüsimise. Põhivarustusse kuuluv ning mõlemalt küljelt tõmblukuga kinnituv moskiitovõrk tagab putukavabad puhkusehetked.  Rippvoodi sisepinnal olevad taskud võimaldavad isikliku matkavarustuse (telefon, kompass, taskulamp jms) mahutamist enda lähedusse.  Põhjakihtide vahele asetatav magamismatt tagab kõvema voodipõhja, vähendades seeläbi ka selja painet ning võimaldab voodis lebada praktiliselt igas asendis.

NB! Frontline rippvoodi sobib bivitelgina kasutamiseks üksnes kuival maapinnal, kuna rippvoodi põhjakihid ei ole niiskuskindlad. Sarnaselt tavalise Frontline ja Traveli mudelitele, on ka Frontline MC jaoks lai valik lisavarustust.   

Komplekti kuuluvad: 10 m kinnitusköis, moskiitovõrk, 3 x 2 m elastne nöör, pakkekott.

Frontline rippvoodi on kasutatav igal pool ja iga ilmaga. Eriti sobilik on Frontline rippvooodi oma hingava kanga tõttu kasutamiseks troopilises (niiskes) kliimas ja riputatuna. Komplektis sisalduv moskiitovõrk teeb selle eriti sobilikuks putukarohketel aastaaegadel või aladel. Teiste toodete hulgast on võimalik valida lisaks täiendavat varustust (vihmakatted, varikatused, magamislinad, soojenduskate), et muuta Frontline rippvoodi universaalseks puhkusevahendiks oma matkadel. 

Ohutusnõuded: Enne rippvoodi kasutamist veendu, et rippvoodi kangas ja kinnitusnöörid oleksid terved ja kahjustusteta ning kinnitusnööride sõlmed piisavalt pingutatud ja püsivad. Väldi rippvoodi riputamist liiga lähedale maapinnale, samuti jälgi, et maapinnal rippvoodi põhja läheduses ei oleks tervaid esemeid (oksi, juurikaid, kände), mis võiksid kahjustada rippvoodi lina või selles viibijat. Ära jäta rippvoodisse väikeseid lapsi järelevalveta. Mittesoovitav kasutada alla 3 aastastel lastel.
 
Hooldus: Materjal säilitab oma parimad omadused temperatuurivahemikus +40...-15 C. Pesu: käsipesu.

 

Mõõdud ja kaal / kandevõime 2,7 x 1,4 m / 850 g / 125 kg
Värvus Kaitsevärvi - Multicam
Kokku sobivad tooted
Tootekood: DDSLEEVE ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 päeva
14,00 €