SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

DD Alustekk Camo

Tootekood: DD Alustekk Camo
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Hind:
79,00 €
Kogus: - +
   - või -   
Alustekki kasutatakse rippvoodi põhja all e. väljapool rippvoodit. Alusteki ülesandeks on takistada soojakadu rippvoodi põhja alt külmades ilmaoludes. 
 
Kuidas see töötab?
Rippvoodi puhul toimub suur osa soojakadu rippvoodi põhja kaudu, kui keharaskus surub rippvoodisisesed isolatsioonimaterjalid (riided, magamiskott vms) kokku, vähendades seeläbi soojusisolaatorina toimivat õhukogust keha ja rippvoodist väljapoole jääva külma keskkonna vahel. Seda õhukadu kompenseeribki rippvoodi välisküljel kasutatav alustekk. Alusteki isolatsioonimaterjali ei suruta kokku, kuna sellele ei mõju raskusjõud ning selliselt tekib külma väliskeskkonna ning rippvoodi kasutaja keha vahele täiendav soojapidav õhukiht, mida seestpoolt soojendab rippvoodi kasutaja kehasoojus. Oluline on alustekk rippvoodi põhja alla kinnitada selliselt, et peale rippvoodi kasutaja rippvoodisse heitmist, ei oleks alusteki isolatsioonimaterjal liiga tugeva surve all. Sellises olukorras kaotab alustekk oma soojusomadusi.
DD Alustekk on 2 meetrit pikk, võimaldades täieulatusliku kaitse enamus levinud kehapikkuste korral.
 
Ümbrismaterjal - vetthülgav ripstop nailon
Täide - 200 gsm sünteetiline siidkiud
Alustekil on 8 eelseadistatud minikarabiinidega varustatud kinnitusnööri, mille abil kinnitatakse alustekk rippvoodi külge. 
 
Statsionaarse alustekiga rippvooditega võrreldes võimaldab mittestatsionaarne alustekk rippvoodi kasutamist ka ilma soojusisolatioonita, säästes selliselt soojal ajal pagasi ruumi ja kaalu.  
Mõõdud ja kaal / kandevõime 200 x 124 cm / 950 g
Värvus Kaitsevärvi - Multicam
Sarnased tooted
Tootekood: PutukavõrgRegul ,   Laoseis: Laos
44,00 €
Tootekood: KarabSL ,   Laoseis: Laos
25,00 €
Tootekood: Jura2 ,   Laoseis: Laos
92,00 €
Tootekood: DDKAARED ,   Laoseis: Laos
29,00 €

Rippvoodi lisavarustus - kumminöör (elastic cord

Tootekood: kumminöör ,   Laoseis: Laos
1,00 €